Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Nebankovní expres půjčka, nebankovní půjčka, půjčka

Koupili jste si malou zahrádku, kterou chcete upravit dle obrazu svému? Chcete zde vystavět malou chatku, altánek a vypěstovat plodiny, jenže Váš nedostatek peněz Vám to neumožňuje? Přemýšlíte nad řešením, které by vyřešilo celý tento Váš problém, a se svou manželkou se shodujete nad tím, že by bylo vhodné si půjčit na realizaci úpravy Vaši zahrádky?

Expresní půjčka na cokoli

Jenže se Vám teď nabízí otázka, kde sehnat společnost, která by Vám svou službou pokryla veškeré náklady spojené s úpravou zahrádky? Jistě znáte několik společností, které půjčky nabízejí, ale neznáte určitě všechny, proto nám dovolte se představit.

Jsme společnost, která díky dlouholetému působení na českém trhu nabízí pro své klienty ideální řešení, neboť při sjednávání služeb nám pomáhají námi získané zkušenosti. Potřebujete si půjčit na úpravy Vaší zahrádky, tím se tedy jedná o spotřebitelskou půjčku.

Rychlá expresní půjčka na cokoli

Jakou výši spotřebitelské půjčky poskytujeme? Může se jednat o půjčku až 300.000 Kč, kdy před jejím sjednáním je nutné splnit určité podmínky. První z těchto podmínek je, že nám musíte doložit Váš příjem. To se nejčastěji dokládá pomocí příjmu ze zaměstnání, podnikání, rodičovského příspěvku nebo příjmů ze starobního či invalidního důchodu. Současně s tím figurují další dvě podmínky při sjednávání půjčky.

Jedna z nich říká, že nesmíte být v exekučním řízení, což znamená, že nesmíte být u nějaké společnosti zadluženi a řešit dluhovou situaci pomocí exekuce. Další a poslední půjčka říká to, že nesmíte mít trvalé bydliště napsané na městském úřadu. To doslova v překladu znamená, že nesmíte bydlet na městském úřadu.

Expresní půjčka i po insolvenci

Pokud ale jste u nějaké společnosti zadlužen a situaci jste se rozhodl řešit pomocí insolvenčního řízení, tak po ukončení insolvence Vám naše společnost může nabídnout půjčku po insolvenci. Tato půjčka může být ve výši až 50.000 Kč, kdy Váš prokazatelný příjem musí dosahovat minimálně 12.000 Kč.

To je vše, co z hlediska spotřebitelských půjček nabízíme. Naše společnost poskytuje ale i podnikatelské půjčky v rozmezí od 30.000 Kč do 75.000 Kč, kdy je nutné prokázat Vaši osobu pomocí občanského průkazu.

Naše společnost se při sjednávání půjček snaží svým klientům nabídnout co nejpřívětivější řešení, které uspokojí obě strany a klient z jeho problematiky vzejde vítězně. Všechny naše půjčky pochází z bankovní i nebankovní sekce trhu.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.